WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Belden Bağlamalı Titreşimli Lateks Protez Vibratör Kullanımı

Partneriniz ile birlikte farklı hazları deneyimlemeye karar verdiğiniz zaman belden bağlamalı titreşimli lateks protez vibratör tercih edebilirsiniz. Cinsellik son derece geniş haz denizlerine sahiptir. Bu denizde dilediğiniz gibi yüzmek de sizin elinizdedir.

Cinselliğine renk katmak isteyen ve de farklı deneyimler paylaşmak için partnerler için belden bağlamalı vibratör ve titreşimli penis halkası oldukça etkili bir tercih olacaktır. Böylece cinsel paylaşımlarınızı daha yakından yaşayabilecek ve partnerinizi daha yoğun şekilde tatmin edebileceksiniz.

Belden Bağlamalı Titreşimli Lateks Protez Vibratör Kullanımı

Cinsel hayatın bambaşka deneyimler ile birlikte renklenmesini sağlayabilecek olan belden bağlamalı titreşimli lateks protez vibratör hem partnerli bir şekilde kullanım için uygundur hem de aynı zamanda sabitleyici özelliği ile birlikte partnersiz kullanım için de uygundur. Güçlü vantuzu olması nedeni ile bir yüzeye sabitlenebilir ve partner olmadan da eğlenmenizi sağlayabilir.

Üstelik lateks protez vibratör sabitlenebilir olduğu için ellerinizi kullanmadan da bir yüzeye sabitleyerek cinsel doyuma ulaşmanızı sağlayabilir. Yumuşak ve elastik olan bantları sayesinde kolay bir kullanımı vardır.

Belden Bağlamalı Titreşimli Lateks Protez Vibratör Özellikleri

Cinsel hayatınız için bir farklılık yaratacak olan belden bağlamalı titreşimli lateks protez vibratör çoklu hız ayarına sahiptir. Aynı zamanda kumandalı olduğu için bir yüzeye sabitlediğiniz zaman yönlendirebilmenizde etkilidir. Ürün tamamen pürüzsüz olarak tasarlanmıştır. Cilde zarar vermeyecek malzemelerden üretilmiş. Ürün boyutu ise 20.3 cm dir.

onu: belden bağlamalı titreşimli lateks protez vibratör kullanımı ve satış fiyatları

Keywords: belden bağlamalı titreşimli lateks protez vibratör, belden bağlamalı vibratör, lateks protez vibratör

30 Ağu 2021 02:49

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar