WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Buzzex Orgazm Halkası

Orgazm halkası vasıtası ile cinsel hayatınız defa değişik bir boyuta geçebilecektir. Cinsel hayatınıza katacağınız ehemmiyet sizi günlük yaşantınızda dahi henüz neşeli bir fert durumuna dönüştürebilecektir. Cinsel yaşamda henüz iyi bir tecrübe sizi başarıdan başarıya doğru sürükleyecektir. Penise takarak uygulayacak olduğunuz bu halka vasıtası ile penis titreşime geçecektir. Penis ile vajina birleşimini hızlandıracak olan bu halka, sizlere defa daha çok orgazm olma şansını tanıyacaktır. Bayanların klitoris ilçesinde yapacak bulunduğu uyarılmalar neticeninde partnerlerinizdeki sekse karşı duyarlılık duygusu tavan gerçekleştirecek ve bundan sizlerde bir o kadar tesir görebileceksiniz. Cinsel hayatınızı renklendirmek için seçenek edecek olduğunuz bu ürün yeni deneyimlere sahip olmanızın yanında tecrübelerinizin her sabah daha fazla yükselmesine imkan tanıyacaktır.

ORGAZM HALKASI KULLANIMI

Oldukça basit ve kolay bir kullanımı olan olan orgazm halkası, temaslarınızda sizi çılgına çevirecek ve harika bir beğeni almanızı sağlayacaktır. Orjinal ve özgü bir yapıya sahip olabilen bu ürünün içinde pil bulunmaktadır. Pilden aldığı enerji vasıtası ile halka titreşime geçerek peniste uyarılmaları ve titreşimi ortaya oluşturmaktadır. Peniste gerçekleşen bu uyarılmalar neticeninde klitoris ili de ciddi uyarılmalara maruz kalabilecektir. Erkeklerin erken boşalma meselelerini da çözebilecek olan bu ürün, sizlere her vakit aradığınız hazda bir sevinç sunabilecektir. Penise takarak uygulayacak olduğunuz bu ürün, kalifiye yapısı vasıtası ile her boy penise uygulanabilmektedir. Sağlık yönünden herhangi bir zararı bulunmadığı gibi tesiri de tartışmasız sizi büyüleyecektir.

BUZZEX ORGAZM HALKASI Faydalari NELERDİR ?

Bayanların orgazm olma sürelerini çoğaltır. Erkeklerde erken boşalma meselelerini giderir. Yeni deneyimlere sahip olmanızı sağlar. Ereksiyon yerine en küçük bir probleminiz kalmaz. Cinsel performansınızı tavan yapacaktır. Oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.

23 Eki 2018 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar