WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel İlişkilerde Geciktirici Kullanımı

İkili cinsel ilişkilerde yaşanılan bir sorundan biri olan erken boşalma için erkekler geciktirici ürünlerin kullanımına yönlendirilmektedir. Erkeğin istem dışı olarak yaşamış olduğu erken boşalma sorunu, cinsel birlikteliklerde partner ile olan ilişkiyi o

İkili cinsel ilişkilerde yaşanılan bir sorundan biri olan erken boşalma için erkekler geciktirici ürünlerin kullanımına yönlendirilmektedir. Erkeğin istem dışı olarak yaşamış olduğu erken boşalma sorunu, cinsel birlikteliklerde partner ile olan ilişkiyi olumsuz yönde etkilemektedir. Cinsel yaşamlarında bu şekilde sorun yaşanması hem erkeği hem partnerini kötü etkilediği için geciktirici sprey, geciktirici hap ve geciktirici krem gibi ürünler kullanılması en ideal çözüm olarak görülmektedir.

En Etkili Geciktirici Ürünler

Erkeğin kötü ya da tatminsiz bir cinsel deneyim yaşamasına yol açan erken boşalma sorunu için kullanımı tavsiye edilen geciktirici hap çeşitlerinin uzun süreli düzenli kullanımlarda iyileştirici etki gösterdiği kanıtlanmıştır. Geciktirici ürün formları arasında bu nedenle ilk olarak hap kullanımı, eğer kişi hap kullanamıyorsa sprey ya da krem kullanımı tavsiye edilmektedir.

Sağlık İçin Orijinal Ürünler Kullanın

Cinsel birlikteliklerde erkeğin boşalmasını belirli bir süre geciktirerek, istenilen bir cinsel deneyimin yaşanmasına yardımcı olan geciktirici ürünlerin içerikleri bitkisel maddeler baz alınarak hazırlandıkları için kullanımda zararlı bir yan etkiye sebep olmamaktadır. İlişkiden yaklaşık olarak 30 dakika önce kullanılan bu cinsel sağlık ürünleri ile ortalama 45 dakika - 1 saat gecikme sağlanabilmektedir. Belirtilmiş olan gecikme süresi kişiden kişiye değişkenlik gösterdiği için ortalama bir süre bilgili verilmiştir.

30 Ağu 2021 00:04

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar