WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Cinsel Kaydırıcı Nasıl Kullanılır Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel

Menopoz dönemlerinde ve emzirme dönemleri gibi süreçlerde bayanlar vajinal kuruluk problemi ile karşılaşabilirler. Hormon dengelerinin değişmesi ile birlikte vajinal sıvı salgısında değişimler meydana gelebilir. Cinsellikten keyif almanın önüne geçen bu d

Menopoz dönemlerinde ve emzirme dönemleri gibi süreçlerde bayanlar vajinal kuruluk problemi ile karşılaşabilirler. Hormon dengelerinin değişmesi ile birlikte vajinal sıvı salgısında değişimler meydana gelebilir. Cinsellikten keyif almanın önüne geçen bu durum için Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel içeriği hazırlanmıştır.

Her an aynı istek ve arzuyu gösteremeyen bayan dış etkenlerden dolayı vajinal kuruluk yaşayabilir. Elbette ki Viaxi Glide kalitesi ile birlikte bu sorun ortadan kalkabilir. Bayan bu dengeyi ürün ile birlikte sağlayarak sağlıklı bir şekilde cinsel yaşantısına devam edebilir.

Cinsel Kaydırıcı Nasıl Kullanılır Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Etkisi

Cinsel yaşantıda bazen erkek bazen de bayanın hormonlarından kaynaklanan ya da psikolojik nedenler kaynaklanan sorunlar ortaya çıkabilir. Vajinal kuruluk sorunu da birçok bayanın zaman zaman yaşadığı problemler arasında yer almaktadır. Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel ise bu sorunları ortadan kaldırabilir.

Vajinal kuruluğun ortadan kalkması adına tercih edilen kayganlaştırıcı jel ile birlikte çiftler daha yoğun hazları deneyimleyebilirler. Aynı zamanda anal ilişki için de ürün kullanıma uygundur. Cilt dostu olduğu için alerji yapmaz ve su bazlı içeriği ile birlikte elbiselerde iz bırakmaz.

Cinsel Kaydırıcı Nasıl Kullanılır Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

Vajinal kuruluğun yok edilmesini sağlayacak olan Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel ürünü kullanmak istediğiniz bölge üzerine uygulayınız. Ürünü cinsel aktiviteden hemen önce uygulamalısınız.

Konu: kayganlaştırıcı jel- Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel 50 ml

Keywords: Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel, Viaxi Glide, kayganlaştırıcı jel

30 Ağu 2021 02:19

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar