WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Dar Yollardan Geçmenin En Kaygan Yolu

Kadınlarda vajinal kuruluk problemlerinin giderilmesinde kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş ve klinik testlerden geçirilerek anti alerjik olması sağlanan krem ya da jel türündeki sıvılardır. İlişkilerde kayganlaştırıcılar alternatif olarak arom

Kadınlarda vajinal kuruluk problemlerinin giderilmesinde kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş ve klinik testlerden geçirilerek anti alerjik olması sağlanan krem ya da jel türündeki sıvılardır. İlişkilerde kayganlaştırıcılar alternatif olarak aromalı ve aromasız olarak tercih edilen çeşitlerde kullanılabilir.

İlişkide ağrısız ve acısız olmasını sağlayan kayganlaştırıcı jel çeşitleri kullanıldıktan sonra kolayca silinerek temizlenebilir. Vücutta kullanılmak istenen her türlü bölgede rahatça kullanılabilir olmasının yanı sıra kısmi olarak rahatlatıcı etkileri de bulunmaktadır. Sürüldükten sonra uzun süre kayganlık sağlayarak ilişkinin doğallığı içerisinde sürdürülerek birlikteliğin canlı ve heyecanlı tutulmasını sağlar.

Ağrı ve Acı Hissetmeden İlişkiye Girmenin Yolları

İlişki sırasında kullanılan kayganlaştırıcılar alternatif olarak değişik aromalı olan türlerden seçilmiş ise kullanılan aromanın türüne ve kokusuna göre fantezi dünyasını zenginleştirerek daha sıcak ve ateşli bir ilişki yaşanması için uygun ortam oluşturur. Kullanımı oldukça kolay olan kayganlaştırıcılar vajinanın kuruluk düzeyine göre göz kararı kullanılmaktadır.

Su bazlı olan türlerinde oral ve anal kullanım için uygunluğu vardır. Ürün su ile birbirine değdiği anda çözülmeye başlar bu da kullanılan yüzeyin kısa zamanda temizlenmesini sağlayarak kullanımda konfor sağlar.

30 Ağu 2021 00:12

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar