WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
JoyGlide
JoyGlide

Doğal kayganlaştırıcı jel en ucuz satış fiyatı

AE-309

Doğal kayganlaştırıcı jel en ucuz satış fiyatı

275,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Doğal kayganlaştırıcı jel en ucuz satış fiyatı

Joy Glide su bazlı doğal kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımında sorunsuz ve yine uzun süre kaydırma özelliğine sahip, % 100 prezervatif uyumlu, yağsız, lastik aksam ve masaj donanımı ile kullanılabilir, tatsız ve kokusuz bu üründür.

Doğal kayganlaştırıcı jel en ucuz satış fiyatı ne kadar
 
            Eğer özellikle de cinsel bir ilişkide her hangi bir özel cinsel sağlık ürünü kullanılacak ise o zaman bunun için de kullanılacak olan ürünün son derece doğal olmasına da oldukça dikkat edilmeli. Bunun nedeni ise bu tür ürünler elbette özellikle de kadın bekli de en özel yerinde kullanılacağı içi son derece kaliteli ve doğal olmasına dikkat edilmeli ki bu sayede de o hassas bölge her hangi bir sorun yaşamasın.
 
            Bunun için de verilecek en kaliteli örnek Doğal Kayganlaştırıcı Jel En Ucuz Satış Fiyatı ile sitedeki ürünlerdir. Bu son derce doğal ve kaliteli ürünleri aynı zaman oldukça uygun bir fiyata da alınabilir ve bu sayede tüm çiftlerin özel günleri mahvolmamış olur.
 
            Öyle ki bu tür sorunlar tam birleşme anında oluşması gereken sürtünmeden dolayı bir sorun yaratır ve bu da özellikle de kadına acı verir ve bununla birlikte erkeğin de bundan zevk alamamasına neden olur. Hatta kadın da aynı zamanda elbette her hangi bir zevk almaz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar