WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Çeşitleri İstanbul

Geciktirici sprey erkeklerde çok sık rastlanan erken boşalma probleminin giderilmesinde kullanan geciktirici sprey yüksek etkili ve müşteri memnuniyeti sağlayan bir üründür. Cinsel ilişkide esnasında kişinin kontrolü dışında çok kısa süre sonra, hatta kimi erkeklerde saniyeler sonra bile görülebilen boşalmaya erken boşalma denilir. Bazen cinsel ilişkiye başlamadan önce yani ön sevişme esnasında ya da karşı cinsten cinsel uyarı alır almaz bile boşalma olabilmektedir. Bu gibi durumlarda geciktirici sprey desteği mutlaka alınmalıdır.

Geciktirici Sprey Kullanıcıları

Cinsel birleşmenin ilk birkaç saniyesinde boşalma olabilir ve bu durumun tek çözümü kaliteli bir geciktirici sprey kullanmaktır. Erkeklerde erken boşalma her cinsel ilişkide problem olabilirken, kimilerinde ise zaman zaman bir kriz haline neden olmaktadır. Bu gibi cinsel sağlık sorunlarının en büyük etkenlerinden biri düzensiz seks hayatıdır. Geciktirici sprey kullanarak cinsel hayatınızı yoluna koymalısınız aksi halde karşı cinsle daha büyük cinsel problemler yaşayabilirsiniz.

Çeşitli Geciktirici Ürünler

Geciktirici sprey ürünler direk olarak penis yüzeyine sıkılır ve ortalama 20 dk içerisinde etkisini göstererek cinsel ilişki esnasında geç boşalmanıza yardımcı olur. Haplar ise direk kana karıştığı için oldukça etkili ve uzun süreli bir performans elde etmenizi sağlar. Geciktirici sprey ile hapı aynı anda kullanmanız tabi ki mümkündür ve tahmin bile edemeyeceğiniz bir gecikme yaşayarak partnerinize unutulmaz bir seks sunabilirsiniz.

Kadınların hem ön sevişmeyi hem de seksi olabildiğince uzun tutmayı sevdiklerini düşünürsek geciktirici sprey erken boşalma problemi yaşayan erkekler için vazgeçilmez bir üründür diyebiliriz.

30 Ağu 2021 02:31

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar