WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Kullanımı

Erkeklerde çeşitli sebeplerden dolayı görülen erken boşalma cinsel sağlık sorununu tedavi için geliştirilen spreyleri kullanabilirsiniz. Oldukça etkili olan bu özel spreyler ile boşalma sürelerinizi uzatarak partnerinize zevk ve haz dolu dakikalar yaşatac

Erkeklerde çeşitli sebeplerden dolayı görülen erken boşalma cinsel sağlık sorununu tedavi için geliştirilen spreyleri kullanabilirsiniz. Oldukça etkili olan bu özel spreyler ile boşalma sürelerinizi uzatarak partnerinize zevk ve haz dolu dakikalar yaşatacaksınız. Geciktirici sprey kullanımı ve stag 9000 oldukça kolay olmakta ve 18 yaşın üstündeki her erkek tarafından rahatlık ile kullanılması uygun bir ürün olmaktadır.

Partneriniz İle Mutlu Geceler Yaşayın

Sizler de cinsel sağlık sorunları yaşıyorsanız bu özel ürünlerden kullanabilir ve eşinizi zevkin doruklarına çıkarabilirsiniz. Geciktirici sprey kullanımı ilişkiye girmeden 30 dakika önce kalın ve kalkık penis üzerine 2 ya da 3 puf sıkılması gerekmektedir. Sıkılan sprey sünnetli yani baş kısmı özellikle olmak kaydıyla tüm gövdeye yedirilmelidir.

30 Ağu 2021 00:56

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar