WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Kullanımı Resimli

Cinsel birlikteliklerin daha yoğun hazlarda geçmesini sağlayan ve erken boşalma sorunlarını tamamen ortadan kaldıran geciktirici sprey ürünleri ile cinsel yaşamınız daha ateşli ve daha uzun geçecek. Geciktirici sprey kullanımı resimli olarak anlatımı kutu

Cinsel birlikteliklerin daha yoğun hazlarda geçmesini sağlayan ve erken boşalma sorunlarını tamamen ortadan kaldıran geciktirici sprey ürünleri ile cinsel yaşamınız daha ateşli ve daha uzun geçecek. Geciktirici sprey kullanımı resimli olarak anlatımı kutu içerisinden çıkmakta ve kullanımı oldukça basit olmaktadır.

Sağlığınız İçin Bitkisel Ürünler Kullanın

Geciktirici sprey kullanımı resimli olarak anlatıldığı gibi sert ve kalkık penis üzerine 3 ya da 4 puf stag geciktirici sprey sıkılarak baş tarafından başlayarak alt ve üst kısımlara yani tüm gövdeye masaj yapılarak yedirilmelidir. Baş tarafta hassas sinirlerin daha fazla olmasından dolayı oraya biraz daha fazla yedirmeniz cinsel birleşmede daha etkin sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Seks hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandıracak bu özel ürün ile kadınlar sizlere hayran kalacak.

30 Ağu 2021 00:56

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar