WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Prezervatifle Kullanımı

Cinsel birlikteliklerinizin daha ateşli ve daha arzulu geçmesini sağlamak için geciktirici ürünler kullanmanız gerekmektedir. Erkeklerde görülen erken boşalma problemlerini tamamen ortadan kaldıran geciktirici sprey ile birleşmeleriniz daha uzun dakikalar

Cinsel birlikteliklerinizin daha ateşli ve daha arzulu geçmesini sağlamak için geciktirici ürünler kullanmanız gerekmektedir. Erkeklerde görülen erken boşalma problemlerini tamamen ortadan kaldıran geciktirici sprey ile birleşmeleriniz daha uzun dakikalarca sürebilecek. Cinsel sağlık yönünden dikkatli olan baylar için proloonging geciktirici sprey prezervatifle kullanımı oldukça asit ve uygun olmaktadır.

Geciktirici Sprey Kullanıcıları

Geciktirici sprey prezervatifle kullanımı için yapmanız gereken işlem basamakları şöyledir, ilk olarak penisinizin kalkık olması gerekmektedir geciktirici spreyden 2 ya da 3 puf sıkarak özellikle sünnetli baş kısmı dâhil olmak üzere tüm penis gövdesine iyice masaj ile yedirilmelidir.

Partneriniz İle İlişkileriniz Yarıda Kalmasın

Yedirilme işlemi bittikten sonra 30 dakika beklemeniz yeterli olacak ve prezervatifi takarak zevk dolu uzun bir birleşmeye başlayabilirsiniz.

30 Ağu 2021 00:54

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar