WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Yakıyor

Cinsel birlikteliklerde partnerlerin yaşadıkları en büyük problemler arasında erkeğin erken boşalması gelmektedir. Çünkü bu durumda erkek cinsel ilişki sırasında kendisine olan güvenini kaybeder ve bayan da orgazmı deneyimleyemediği için huzursuz olabilir

Cinsel birlikteliklerde partnerlerin yaşadıkları en büyük problemler arasında erkeğin erken boşalması gelmektedir. Çünkü bu durumda erkek cinsel ilişki sırasında kendisine olan güvenini kaybeder ve bayan da orgazmı deneyimleyemediği için huzursuz olabilir. Bu sıkıntının ortadan kalkması adına tercih edilen geciktirici sprey yakıyor mu diye düşünüyor iseniz, yakma yapmamaktadır.

Erkeklere Özel Çeşitli Geciktirici Ürünler

Ancak aldığınız ürünlerin sahte olmamasına dikkat etmelisiniz. Sahte olan ürünlerde bazen bileşimler çok daha farklı şekilde olabilir ve sorunlar yaşanır.

Sağlığınız İçin Bitkisel Geciktiriciler Kullanın

Ya da kullandığınız ürün içerisinde yer alan bir etken maddeye karşı alerjiniz olabilir ve bu nedenle geciktirici sprey yakıyor diyebilirsiniz. Bu nedenle ürünleri kullanmadan önce mutlaka kullanma kılavuzunu okumanız gereklidir.

30 Ağu 2021 00:52

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar