WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Sprey Zararları

Cinsel anlamda erkeklerin en büyük sorunu olan erken boşalma problemlerini ortadan kaldıran geciktirici sprey ürünleri cinsel birleşmelerin daha kaliteli ve uzun süreler boyunca devam etmesini sağlayarak çiftlerin yataktan mutlu kalkmasını sağlamaktadır.

Cinsel anlamda erkeklerin en büyük sorunu olan erken boşalma problemlerini ortadan kaldıran geciktirici sprey ürünleri cinsel birleşmelerin daha kaliteli ve uzun süreler boyunca devam etmesini sağlayarak çiftlerin yataktan mutlu kalkmasını sağlamaktadır. Bu ürünler ile ilgili en çok sorulan soruların başında zararları var mı sorusu olmaktadır. Bugüne kadar yapılan araştırmalarda geciktirici sprey zararları olduğu tespit edilmemiş ve sağlık bakanlığından onay alınmış ürünler piyasada satışları gerçekleştirilmektedir.

Erkeklere Özel Geciktirici Ürünler

Ancak cinsel destek ürünü olan spreylerin kullanım şartlarına ve talimatlarına harfiyen uyulması gerekmektedir. Aksi takdirde cildinizde kızarıklar ve kaşıntı gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Haftalık 5 kereden fazla kullanılması bu sorunların oluşmasını sağlayabilir.

Erkeklere Özel Çeşitli Ürünler

Kullanma prosedürüne uyulduktan sonra geciktirici sprey zararları asla görülmemektedir.

30 Ağu 2021 00:51

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar