WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Spreyler

Geciktirici spreyler partnerinizle ön sevişme yaşarken ya da seks esnasında kontrol dışı erken boşalmanızı önlemektedir. Doğru ve düzenli kullanıldığı takdirde geciktirici sprey gerçekten etki ve kusursuz bir cinsel ilişki yaşamanızı sağlar. Erken boşalma probleminiz nedeniyle geceyi erken sonlandırmak zorunda değilsiniz. Geciktirici spreyler hayal ettiğiniz bütün fantezileri yaşamanıza ve yaşatmanıza destek olacak uzun süreli bir gecikme sağlamaktadır.

Geciktirici spreyler direk penis yüzeyine sıkılarak kullanıldığı için etkisini kısa sürede göstermektedir. Cinsel ilişkiden 20-25 dk öncesinde penis kafasına 4-5 kere sıkarak elinizle ürünü iyice yedirmelisiniz. Daha sonra erken boşalma korkusu yaşamadan özgürce bir seks yaşamanın tadına varın. Geciktirici spreyler işte bu kadar basit bir kullanıma ve etkili bir güce sahiptir.

Erkeklere Özel Geciktirici Ürünler

Geciktirici spreyler birçok farklı markada mevcuttur. Bu ürünlerin hemen hemen hepsi aynı güçlü etkiye sahiptir. Ama tabi ki piyasada bilinen ve popüler olan bazı markalar mevcuttur. Viga 60000, Delay 48000, Super Dragon 3000, Stag, Joy Drops ve Procomil geciktirici spreyler örnek olarak verilebilir. Bu ürünlerin tamamında aradığınız bütün özellikleri bulabilirsiniz.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürünler Kullanın

Geciktirici spreyler fiyat olarak da oldukça ekonomiktir. Bütçenizi zorlamadan cinsel hayatınıza kolayca destek sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli ve düzenli kullanıma uygun, kişiye zarar vermeyen, sonuç odaklı, erken boşalma derdinize son verecek etkili ürünlerdir.

30 Ağu 2021 02:31

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar