WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

83 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Konu seks olduğunda gecikmek her zaman güzeldir. Zamanın direksiyonunu eline alan erkekler, erken boşalmaya çözüm bulmanın ayrıcalığını yaşarlar. Geciktirici ürünler sayesinde sekste gecikmenin nefis etkisini siz de yaşamak ister misiniz? Bunun için geciktirici ürünlerin ayrıcalıklı etkilerine şans verebilirsiniz. Hazzın nabzı adım adım yükselirken erken boşalmayı hiçbir erkek istemez. Üstelik cinsellik, her iki taraf için de özel ve güzel olduğunda anlamı olan bir eylemdir. Kadının yeterince zevk almadığı bir ilişki, erkeğin de mutsuz olmasına yol açabilir. Eczanelerde satılan geciktiriciler ile hikâyenin sonunun güzel bitmesini sağlamak mümkün. 

Zamansız Zevk Veren Geciktirici Seçkileri

Birçok ilişkinin kâbusu olan erken boşalma sorunu, çoğunlukla ileri yaştaki erkeklerde görülür. Zevk alma sınıra ulaştığında ileri yaştaki erkeklerin boşalmaya hâkim olamama gibi sorunlar ile karşılaşması olası bir durumdur. Bunun yanı sıra erken gelme durumu, genç erkeklerde de görülebilir. Özellikle daha genç yaşlarda sık yapılan mastürbasyon, ileriki zamanlarda erken boşalmaya sebep oluyor olabilir. Sorunun nedeni her ne olursa olsun erken boşalma, kısa sürede ilişkinin tüm havasını bozar. Geciktirici kullanımı ile kurallar yıkılıp tarafınızca yeni baştan yazılabilir. Geciktirici ürünlerin nefes kesici etkisi ile hissettiğiniz ve hissettirdiğiniz büyülü zevki zamansız hale getirebilirsiniz. 

Siz de kısa sürede ilişkinin sonlandığına son zamanlarda defalarca tanık olduysanız, belki de geciktiriciye şans vermenin zamanı gelmiştir. Erken boşalma yüzünden suçlu hissediyorsanız, bunun yalnızca sizin başınıza gelmediğini; erken boşalma sorunun küresel çapta her 10 erkekten 8’inde görülebilen bir sorun olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca erken boşalma probleminizin olması, cinsel hayatınızın tamamen bittiği anlamına gelmez. Eczanelerden satın aldığınız geciktirici ürünler sayesinde kaybettiğinizi sandığınız renkli cinsel hayatın kapılarını sağlam bir şekilde aralayabilirsiniz. Geciktiriciler çeşitli formlardadır ve kullanıcı tercihine göre çeşitlenir. Size uygun olan ürün formu hangisiyse ilk etapta onu tercih etmekle işe başlayabilirsiniz. 

Erken Boşalmaya Çözüm: Geciktirici Ürünler

Kullananların cinsel hayatını yeni baştan yazan geciktirici ürünler; sprey, hap ve krem gibi formlarda sunulur. Kategori bünyesinde bulunan tüm geciktiriciler, temelde aynı prensipte çalışan ancak form olarak farklılaşan ürünlerdir. Geciktirici ürünlerin çalışma prensibi, penisteki duyarlılığı azaltmak ve böylece ilişki süresini uzatmak üzerine kuruludur. Bu sebeple geciktirici ilaçlar etki süresi bakımından oldukça güçlüdür. Cinsel ilişki sırasında beynin uyarılma ile görevli olan bölümü, geciktirici ürünler ile daha az tetiklenir. Ancak alınan haz maksimum seviyededir. Hatta birçok kişi, geciken sevişme sürelerinden daha fazla zevk duyduklarını belirtmiştir.

Beyinde haz alma ve orgazm gibi durumları yönetmekle sorumlu bir bölüm vardır. Bunun bilinci ile bu ürünleri kullandığınızda, geciktirici ürünlerden aldığınız faydanın katladığını göreceksiniz. Geciktirici kullanımı ve irade gücü bir araya geldiğinde yaşadığınız büyülü deneyimlere inanamayacaksınız. Sizin kadar partneriniz de ilişkide en yükseği görmeyi ister. Ona bunu yaşatabilmek ve aranızdaki paylaşımı artırabilmek için bu ürünleri cinsel hayatınıza dâhil etmelisiniz. Erken boşalmadan kurtulmanın aslında o kadar da kurtulması zor bir şey olmadığını gösteren geciktirici ürünler ile seks hayatınızdaki tutkuyu körükleyebilirsiniz. 

Zamanın Kontrolünü Eline Almak İsteyenlerin Tercihi: Geciktiriciler

 

 • Kendisi kadar partnerinin de doyum verici bir deneyim yaşamasını isteyen her erkek kullanabilir.
 • Bir erkek için cinselliğin önemi kadar önemli olan bir şey varsa o da partnerinin ilişkiden aldığı tatmindir. Zamanın çarkını kendi lehine çevirmek ve partnerine nefes kesici bir orgazm yaşatmak isteyen her erkek kullanabilir. 
 • Zamanın formülünü bulmak ve yatak odasında kaybettiği özgüveni geri kazanmak isteyen erkeklerin severek kullanabileceği geciktirici ürünler, uzun vadede ilişkideki bağları güçlendirerek çiftlerin paylaşımını artırmaya yardımcı olur. 

 

Kum Saatini Durdurmanın Formülü: Geciktirici Ürünler

Cinsellik konusu, nesillerce daima merak konusu olmuştur. Yüzyıllar boyu yatak odalarına misafir olan afrodizyaklardan geciktiricilere kadar çeşitli cinsel takviye ürünü, büyüleyici sevişmelerin başrolüne konmuştur. Cinselliğin yalnızca fiziki bir olgu olduğu düşüncesi etkisini yitirdikçe yeni maceralara yelken açmak ve zihinsel anlamda daha fazla tatmin olabilmek için yeni yollar aranmıştır. Orijinal geciktirici satış noktası olan firmamız bünyesinde, cinsel hayatınızı canlandırabilmeniz için sunulan çeşitli ürün bulunur. Geciktirici ürünler ise ürün gamımızın en önemli parçasıdır.

Daha uzun süre seks yapmanın formülü, ürün gamımızda bulunan geciktiricilerde saklıdır. Çünkü sevişmenin anlamı, yalnızca penisin vajene girmesinden çok daha derindir. Cinsel ilişkinin yalnızca cinsel organların birleşimi ile gerçekleştiğini düşünmek çok yüzeysel bir anlayış. Sevişme anları yalnızca her iki tarafın da zihnen tatmin olması ile amacına ulaşır ve anlamını bulur. Erken boşalma yaşanan sevişmelerin heyecansız ve tatsız olmasının sebebi de budur. Seksi yöneten tek şey bir erkek için penis değildir. Aksine sevişme anlarında beyindeki birçok nokta aktif hale gelir. Geciktirici kullanımı da bunu yönetmeye yarayarak erken boşalma kaygısını ilişkinizden uzaklaştırır. 

Erken Gelmenin Tedavisi: Geciktirici Fiyatları

Sizlere büyük bir özenle sunduğumuz geciktiricileri kullanırken kontrolü elinize almanın hafifliğini yaşayarak gevşeyecek ve daha uzun süren bir zevkin ayrıcalığı ile mutlu olacaksınız. Eğer daha önce hiç geciktirici sprey sipariş vermediyseniz çok şey kaybettiğinizi söylemek isteriz. Geciktirici ürünlerin formülünde bulunan özel bileşenler, erken gelmeye sebep olan enzimler ile topyekûn savaşarak galip gelen tarafın siz olmasını sağlar. Böylece temasın getirdiği tutkunun dozajı artar ve her iki taraf için de derin bir hazzın perdeleri aralanmış olur. 

Sprey, krem veya hap, seçimiz ne olursa olsun erken boşalmanın yarattığı olumsuz etkiden kurtulabilirsiniz. Geciktirici ürünler, sahip olduğu form ne olursa olsun çok kısa bir süre içinde etkisini gösterir. Alındıktan sonra cinsel iştahınız kabarır ve sevişmek için daha fazla istek ve motivasyona sahip olabilirsiniz. Daha kontrollü bir cinsel ilişkinin anahtarı, daha uzun süren zamansız zevklerin sembol ürünü olan geciktiriciler ile siz de zamanı durdurmanın formülünü bulabilirsiniz. Hemen şimdi aranızdaki hazzın kolayca kaymasını ve zevk terazisindeki şartların eşitlenmesin sağlayan geciktirici sipariş verebilirsiniz. 

Orijinal Geciktirici Sipariş Noktası 

Uzun soluklu bir haz maratonu için geciktirici ürün kullanmak yapacağınız en doğru tercihlerden biri olacak şüphesiz… Geciktirici ürünler, partnerinize ihtiyacı olan süreyi ve hatta çoğunlukla ihtiyaç duyduğundan çok daha fazlasını sunmayı sağlar. İşte tam da bu yüzden geciktiricileri tercih etmek için bir dakika dahi kaybetmemelisiniz. Geciktirici satan eczaneler arasında onlarca yıldır başarısını kanıtlamış firmamızı tercih edebilirsiniz. Satış noktamız, kullanıcıların hayatını kolaylaştırma ve özel hayatlarına katkı sağlayabilme politikası üzerine hizmet sunmaktadır.

Sevişme ile birlikte gelen o eşsiz hazzı uzatmak için baştan çıkarıcı bir yöntem olabilecek geciktirici krem eczane ürünleri ile partnerinize ihtiyacı olan süreyi verebilirsiniz. Çeşitli formlar ile sunulan geciktiriciler ile erken boşalma kâbusunun fişini başarılı bir şekilde çekebilirsiniz. Kullanım sağladığınızda hem partneriniz hem de sizde önlenemeyen bir cinsel doyum gerçekleşir. Geciktirici ürünler, ilişkideki haz terazisi dengeleyebilmenin en güzel yardımcısıdır. Partneriniz ile aranızda duygusal, bilişsel ve davranışsal olacak şekilde tüm ortak noktaların oluşmasına yardımcı olacak ürünler ile henüz tanışmadınız mı? Hemen sitemiz üzerinde yer alan avantajlı geciktirici fiyatları bünyesinde kazanımlı bir alışveriş yaparak yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz!

Cinsel birliktelik sırasında kadın ve erkek muhteşem hazlar almaktadır. Yaşanan bu haz sırasında kurulan fanteziler uygulanan pozisyonlar ile birlikte ilişkinin süresi de oldukça önemli bir yer almaktadır. Özellikle erkek bireyler için bu önemli bir sıkıntıdır. Üstelik yaşlar ilerledikçe yaşanan bu sıkıntı durdurulamaz bir seviyeye gelebilir. Durum böyle olunca ilişkinin doruk noktalarında boşalma meydana gelebilir ve ilişki orada sonlanabilir. Kadınlar için bu durum oldukça can sıkıcıdır. Çünkü partnerlerinin olduğundan erken gelmesi ya da kendileri boşalmadan boşalması durumunda zevk almayacaklar ve partnerleri ile yaşadıkları ilişkiden de oldukça soğuyacaklardır. Bu neden ile iki tarafından da işine gelecek ürünler yapılmıştır. Bu ürünler doğru kullanıldığı takdirde iki tarafa da muhteşem hazlar sağlayacaktır. 

Geciktirici ürünler ne işe yarar

Özellikle yaşı ilerlemiş erkek bireylerin zevk sırasında kendilerine hakim olamama gibi bir sıkıntı ile karşılaşmaları hiç de şaşkınlık yaratmıyor. Hakim olamadıkları için de seks süreleri oldukça kısalabiliyor. Bu durumdan hem erkek bireyler hem de partnerleri sıkıntı duyabilirler. Bu sıkıntıdan kurtulmaları için ise geciktirici hap kullanmaları gerekmektedir. Bu ürünler kullanıldıkları zaman ilişki süresini oldukça uzatabiliyor. Yaşanan ilişki sonrası rahatlama kısmında çiftler alınan zevk ve yaşanan yorgunluktan dolayı yatağa yığılabilirler ve bunlara ayrı bir duygu katar. 

Geciktirici ürünlerin etkisi ne kadar sürer

Geciktirici ürünlerin etkisi kullanılan ürüne ve yaşanılan ilişkiye göre değişiklik gösterebilir. Yaşanılan ilişki oldukça soft geçiyorsa süre de aynı şekilde uzun sürecektir. Ama ilişki sırasında çiftler kendilerini tutmadan hızlı hareket ediyorlarsa etki de o kadar hızlı bitecektir. Ama kimi ürünler sizlere etki saatine kadar bilgi verebilmektedir. Yani yarım saat etki veren bir ürün kullanırsanız öncesinde rahatlamanız mümkün değildir.

Novagra Geciktirici Sertleştirici Hap 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Novagra Novagra Geciktirici Sertleştirici Hap 30 Kapsül

Novagra Geciktirici Sertleştirici Hap 30 Kapsül

359,00
Geç Boşaltan Super Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Dooz 34000 Geç Boşaltan Super Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey

Geç Boşaltan Super Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey

250,00
Novagra geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Novagra Novagra geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Novagra geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

359,00
Eros Geciktirici Krem En Ucuz Satış Fiyatları
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Eros Geciktirici Krem En Ucuz Satış Fiyatları

Eros Geciktirici Krem En Ucuz Satış Fiyatları

250,00
Geç Boşalmak İçin Procomil Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Procomil Sprey Geç Boşalmak İçin Procomil Geciktirici Sprey

Geç Boşalmak İçin Procomil Geciktirici Sprey

237,50
250,00
%5
Viga 50000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Jel Viga 50000 Geciktirici Krem

Viga 50000 Geciktirici Krem

225,00
Delay 48000 sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 Delay 48000 sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Delay 48000 sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

250,00
Stag Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag Geciktirici Sprey

Stag Geciktirici Sprey

225,00
QL36 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
QL36 QL36 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici

QL36 30 Kapsül Geciktirici Sertleştirici

499,00
Klg geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
KLG Klg geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Klg geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

325,00
Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Boss Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Boss geciktirici hap en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

299,00
Doğal Geciktirici Hap Supra Pe Fiyatı Kullanımı Yorumlar
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Supra Pe Doğal Geciktirici Hap Supra Pe Fiyatı Kullanımı Yorumlar

Doğal Geciktirici Hap Supra Pe Fiyatı Kullanımı Yorumlar

299,00
Dogal Bitkisel Geciktiriciler Klg Geciktirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
KLG Dogal Bitkisel Geciktiriciler Klg Geciktirici Hap

Dogal Bitkisel Geciktiriciler Klg Geciktirici Hap

325,00
Super Viga 150000 Delay Cream
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 150000 Super Viga 150000 Delay Cream

Super Viga 150000 Delay Cream

225,00
Viagra geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Viagra Viagra geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Viagra geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

250,00
En İyi Bitkisel Geciktiriciler Boss Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Boss En İyi Bitkisel Geciktiriciler Boss Kapsül

En İyi Bitkisel Geciktiriciler Boss Kapsül

299,00
Geciktirici Fiyatları Eczane Viga 50000 Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Sprey Geciktirici Fiyatları Eczane Viga 50000 Sprey

Geciktirici Fiyatları Eczane Viga 50000 Sprey

245,00
En Kaliteli Geciktirici Sprey Delay 48000
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 En Kaliteli Geciktirici Sprey Delay 48000

En Kaliteli Geciktirici Sprey Delay 48000

250,00
Delay 48000 Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 Delay 48000 Geciktirici Krem

Delay 48000 Geciktirici Krem

225,00
Stag 9000 delay sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag 9000 delay sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Stag 9000 delay sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

225,00
Geciktirme kremi eros krem eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Geciktirme kremi eros krem eczaneden satın al

Geciktirme kremi eros krem eczaneden satın al

225,00
Geciktirici İlaç Super Viga 10000 Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 100000 Geciktirici İlaç Super Viga 10000 Sprey

Geciktirici İlaç Super Viga 10000 Sprey

250,00
Eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Sprey Eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver

Eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver

250,00
En İyi Geciktirici Sprey Markası Delay 28000
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Power Delay 28000 En İyi Geciktirici Sprey Markası Delay 28000

En İyi Geciktirici Sprey Markası Delay 28000

225,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

225 625

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar