WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İktidarsızlık Hapı

İktidarsızlık hapı erkeklerin cinsel sağlık problemleri arasında ereksiyon hapı kullanmaksızın en sık rastlanan sorunun kaynağına inerek hızlı ve etkili bir tedavi uygulamaktadır. Bu sorunlar arasında erken boşalma ve penis sertleşmemesi durumu ilk sırala

İktidarsızlık hapı erkeklerin cinsel sağlık problemleri arasında ereksiyon hapı kullanmaksızın en sık rastlanan sorunun kaynağına inerek hızlı ve etkili bir tedavi uygulamaktadır. Bu sorunlar arasında erken boşalma ve penis sertleşmemesi durumu ilk sıralarda yer almaktadır. 35 yaş altı kişilerde, dünya çapında %1-9 oranında erektil disfonksiyon görülebilmektedir. 40lı yaşlar ve sonrasında bu oran %20-40, 60 ve 70li yaşlarda ise %50-75 olarak değişmektedir. İktidarsızlık hapı ise ilerleyen yaşla beraber ortaya çıkan sertleşme sorununun görülme sıklığı ve şiddetinde azaltmanıza yardımcı olur.

Ereksiyon Ürün Kullanıcıları

İktidarsızlık hapı sertleşme sorunu ya da tıbbi adıyla erektil disfonksiyon, başarılı cinsel teması sağlayabilmeniz için penisinizin ideal sertlik düzeyine ulaşmasını ve bu sertlik düzeyini yeterli süre boyunca muhafaza etmenize yardımcı olur. Erkeklerde görülen iktidarsızlık, erken boşalma ve sertleşme sorunu diğer cinsel fonksiyonları ve verimli bir cinsel ilişkiyi engellemektedir. İktidarsızlık hapı ile sertleşme sorunu gibi diğer cinsel bozukluklar yaşayan bir hasta etkili bir seks yaşayabilir ve sorunsuz bir şekilde boşalabilir.

Çeşitli Ereksiyon Ürünleri

İktidarsızlık sorununun çoğu zaman birden fazla nedeni vardır. Nedenler psikolojik, fizyolojik veya her ikisinin kombinasyonuna bağlı olarak değişim gösterebilir. İktidarsızlık hapı Yüksek kan basıncı, Kalp rahatsızlıkları, Damar sertliği ve tıkanıklığı, Diyabet, Parkinson hastalığı, Alzheimer hastalığı Epilepsi, Alkolizm, Depresyon ve Prostat ameliyatı gibi birçok sağlık sorununun meydana getirdiği cinsel sorunlarınızı ortadan kaldırmanıza ve sağlıklı bir seks hayatı yaşamanıza destek olur.

İktidarsızlık hapı kullanımından önce ağır sağlık sorunlarınız var ise ya da 50 yaşının üstünde iseniz bir uzmana veya doktora danışmanızda fayda vardır.

30 Ağu 2021 02:29

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar