WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kadın Gözüyle Cinsellik

Kadınlar cinselliğe erkeklere göre daha farklı bakmaktadır. Kadın gözüyle cinsellik erkeklerin hissettiklerinden daha farklı olan duygusallıkla bakılmaktadır. Erkekler bir an önce seks aktivitesini yapıp bitirmek ister ancak kadınlar o güzel zevk dolu anı

Kadınlar cinselliğe erkeklere göre daha farklı bakmaktadır. Kadın gözüyle cinsellik erkeklerin hissettiklerinden daha farklı olan duygusallıkla bakılmaktadır. Erkekler bir an önce seks aktivitesini yapıp bitirmek ister ancak kadınlar o güzel zevk dolu anın bitmesini istemez ve daha uzun sürmesini ister. Cinsel birleşmelerde kadınlar uzun soluklu birlikteliklerden daha çok zevk alır ve orgazm olur.

Bayanlar Uyarıcı Ürünler

Erkeklerin bakış açısına göre tam ters olan bu durum cinsel birlikteliklerde kadın ile erkeğin arasındaki en büyük kimya sorunu olmaktadır. Uzun soluklu bir ilişki kadını mest ederken erkeğin o kadar süre dayanması bayan azdırıcı ürünlerinden olan cinsel destek ürünü kullanmadan imkansız olmaktadır.

Bayanlarda Haz Uyarıcı Ürünler

Cinsel birleşmelerde kadınlar ön sevişmeye çok önem verirler. Kadın gözüyle cinsellik konusunu inceleyecek olursak ön sevişme ne kadar uzun olursa aktif birleşmede alınan zevk ve haz o kadar fazla olmaktadır. Bir kadını zevkin ve hazzın doruklarına çıkarmak isteyen erkekler ilk öncelikle uzun dakikalarca süren ön sevişme yapmaları gerekmektedir, erken boşalmaması gerekmektedir, cinsel performansının çok yüksek olması gerekmektedir.

30 Ağu 2021 00:05

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar