WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kadınların Cinsel Yaşamını İyileştiren İlaçlar

Dünyanın çoğu ülkesinde halen kadın cinsel hayatı bir tabu olarak görülse de günümüzde kadın cinsel hayatı önemini daha fazla göstermeye başladı. Erkeklere oranla kadınların cinsel istekleri, arzuları ve beklentileri her zaman ikinci planda görüldü şimdiye kadar. Kadınların toplumda daha fazla yer edinmesiyle birlikte bu düşünceler de değişmeye başlamıştır. Kadınların artık hayatın her yerinde kendilerini göstermeye başlamış ve doğal olarak cinsel hayatları da daha fazla öne çıkmıştır.

Gelişen dünyada kadınların sadece doğurgan bir insan olmadığı onların da isteklerinin ve arzularının olabileceği ve cinsellikte daha aktif olmaları gerektiğini gözlemlemek mümkündür. Karşılıklı yaşanan cinsel ilişkilerin her iki birey içinde daha tatmin edici olduğu ve her iki tarafında daha çok zevk aldığı günümüz yaşantısında anlaşılmaya başlanmıştır. Hatta cinsel ilişkilerde kadınların aktif olması cinsel birlikteliğin daha fazla doyuma ulaşmasında önemli bir faktördür. Cinsel ilişki de orgazmı yaşayan bir kadın partnerine de yeteri kadar zevk vermektedir.

Kadınlarda Cinsel İlişki ve Önemi

Erkekler de olduğu gibi kadınların cinsel yaşamı renklendirmek, yaşadığı ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlamak için kadın cinsel destek ürünleri geliştirilmiştir. Bu ürünler arasında tabletler, damlalar, kahveler, çikolatalar, vajinal kremler ve özellikle plastik oyuncaklar olarak bilinen vibratörler olarak göze çarpmaktadır.

Kadınların cinsel ilişkilerde daha aktif olmasında bu ürünlerin önemi de artmaktadır. Cinsel ilişkilerde isteksiz olan kadınların kullanımına uygun bu ürünler sayesinde, kadınların daha aktif olması ve yaşanan cinsel ilişkiden zevk almaları amaçlanmaktadır. Kadınların cinsel isteğini artırmaya yönelik en çok kullanılan ve satışı yapılan ürünlerin başında sıvı içecek olarak hazırlanan damlalar göze çarpmaktadır. Lady Era, Green Temptation D9, Provocative marka damlalar bu anlamda ön plana çıkan ürünlerdir. Kadın azdırıcı damla olarak nitelendirilen bu ürünler bitkisel içerikli olmaları nedeniyle çok daha fazla tercih edilmektedir.

Kadın Azdırıcı İlaçlar Nerede Satılır?

Kadın cinsel destek ürünleri eczaneler, erotik shoplar ve internet sitelerinde satışa sunulmaktadır. İnternet sitelerinde daha çok çeşit ve marka ürünlere rastlamak mümkündür. İnsanların tercihi de daha çok internet sitelerinden alışveriş yapma yönünde olarak görülmektedir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi özellikle kadın cinselliği halen tabu olma özelliğini devam ettirdiğinden dolayı insanla bu ürünleri yüz yüze almaktan halen çekiniyorlar. İnternet sitelerinden rahatlıkla siparişlerini verebiliyorlar.

Kadın azdırıcı damlalar özellikle internet sitelerinde oldukça fazla ilgi görmektedir ve bu alanda satışı en fazla olan ürünlerdir. Lady Era kadın azdırıcı ve istek artırıcı damla en çok satan ürünlerin başında yer almaktadır. Özellikle erkeklerin satın aldığı ve kadın partnerlerin su veya meyve suyu gibi içeceklerine karıştırılarak kullanımı çok yaygın olarak göze çarpmaktadır. Cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık yarım saat önce 10-15 damla kadar karıştırılarak kullanılmaktadır ve etkisi ortalama bir iki saat sürmektedir. Kadınların cinsel ilişki isteğinin artmasına ve cinsel ilişkide daha aktif olmasında faydasının olduğu kullanıcılar tarafından belirtilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Kadın Azdırıcı Cinsel İlaçlar

Kadın cinsel ürünleri arasında çeşitli aromalara sahip kayganlaştırıcı jel ve masaj yağları da tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca vajinal kullanıma uygun olan krem ve jeller de kadınların cinsel isteğini artırmaya ve orgazma ulaşmasında oldukça faydalı ürünler arasında yer almaktadır.

Cinsel ilişkiler kadınların daha çok zevk almasını ve daha fazla tatmin olmasını sağlayan diğer bir unsur da ön sevişmedir. Kadınlar cinsel ilişkiye başlamadan önce dokunmayı, öpüşmeyi, fantastik ortamları daha çok ön planda tutmayı severler. Birçok kadın cinsel ilişkinin sadece cinsel birleşmeden ibaret olmadığını düşünmektedir. Cinsel birliktelik öncesi ön sevişmeyi ne kadar uzun süre devam ettirebilirseler cinsel ilişkiden de o kadar büyük zevk alırlar. Erkek bireylere burada oldukça fazla iş düşmektedir. Bir kadını ne kadar fazla cinsel ilişkiye hazır hale getirebilirseler hem kendileri hem de birlikte olduğu kadın partnerini zevkin doruklarına çıkarabilirler. Burada cinsel destek ürünlerinin de önemi tabi ki artmaktadır. Erkek için de kadın için de daha uzun bir cinsel ilişki için cinsel destek ürünü kullanmak faydalı olacaktır.

Kadın Azdırıcı ve İstek Artırıcı Ürün Çeşitleri

Kadın cinsel destek ürünlerine genel olarak bakacak olursak, kadın azdırıcı damlalar, vajinal jel ve kremler (orgazm jel ve kremleri), tabletler, çikolatalar, kahveler gibi ürünleri sıralayabiliriz.

Kadın azdırıcı damlalar içerisinde Lady Era, Green Temptation D9, Provocative Spanish Fly Pro, Provocative Butter Fly Flirt, Provocative Happyness Drops, YesOn, Blue Drops, Golden Lovita, Gold Fly, Maximum, Cantharis, Musele, Espanyol Volars gibi damlaları sıralayabiliriz.

Orgazm jel ve kremler ise, Viaxi Orgazm Jeli, Nypmhorgasmic, Scream Spray, Shitsu jel, Viaxi Kayganlaştırıcılar, Joy Glide Kayganlaştırıcılar, Fiesta Kayganlaştırıcılar tercihler arasında yer almaktadır.

Tablet ve hap çeşidi olarak çak fazla ürün bulunmasa da en önemli ürün burada Viagra hap olarak göze çarpmaktadır.

Kahve ve çikolatalarda Hilti, Maxman gibi markaları söyleyebiliriz.

Kadın cinsel istek artırıcı ve azdırıcı ürünleri internet sitelerinden alırken ürünün orijinal olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kesinlikle kullanmamalısınız. Dilerseniz sitemizden orijinal kadın azdırıcı damla siparişi verebilirsiniz.

24 Oca 2023 15:56

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar