WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kamagra jel nedir ve neyi tedavi eder?

Kamagra Oral Jel, sertleşme sorunu yaşayan erkekler için hızlı etkili, iyi tolere edilen ve etkili bir çözümdür. Kamagra, sildenafil sitrat içeren yenilebilir bir formülasyondur ve Hintli ilaç şirketi Ajanta Pharma Ltd. tarafından üretilmektedir. Yutulması zor olan sıradan hapların aksine, Kamagra Oral Jelly poşetleri bir kaşığa sıkıştırılarak kolayca yutulabilir. Kamagra Oral Jelly, çilek, muz, nane, mango, portakal, vanilya ve ananas gibi çeşitli tatlarda gelir. Kamagra'nın aktif maddesi tip 5 fosfodiesteraz inhibitörüdür (PDE5). Genital bölge etrafındaki kan damarlarını genişleterek çalışır, bu da cinsel aktiviteye uygun bir ereksiyona ulaşmanıza ve bunu sürdürmenize yardımcı olur.

Mevcut dozaj formları ve güçlü yönleri

Mevcut Kamagra formları ve güçlü yönleri
İsim Dozaj Hap başına fiyat, GBP Paket büyüklüğü
Kamagra Oral Jel 100 mg 399 TL fiyatı ile online eczanelerde satılıyor.

Kamagra hakkında bilmem gereken en önemli bilgi nedir?

Kamagra, cinsel uyarı sonrasında penise giden kan akışını arttırır ve erkeklerin oldukça güçlü bir ereksiyona sahip olmalarını sağlar. Kamagra cinsel uyarıdan sonra işe yarar. 30-60 dakika içerisinde etki gösterir ancak cinsel aktiviteden dört saat önce de alınabilir. Kamagra, anjina, göğüs ağrısı veya diğer kalp sorunları, karaciğer veya böbrek sorunları, kan bozuklukları veya kanama bozuklukları, mide ülseri, bazı göz rahatsızlıkları gibi bazı kişiler için uygun olmayabilir. Kamagra cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruma sağlamaz. Kamagra kadınlara yönelik değildir. Başlıca yan etkiler baş ağrısı, mide rahatsızlığı ve kızarıklıktır.

Kamagra'yı nasıl alırım?

Kamagra her zaman alınabilir. Yan etkilerden kaçınmak için ilacın 24 saat içinde yalnızca bir dozunun alınması tavsiye edilir. Çok hızlı etki gösterdiği için vücudunuza tek doz yeterlidir ve cinsel aktiviteyi planlamadan en az 15-30 dakika önce alınması gerekir. Orijinal Kamagra jeli çözünmüş formda bulunduğundan su ile içemezsiniz. Kamagra'yı kesinlikle doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda kullanmalısınız. Oral jöle 100 mg Kamagra'yı kullanırken aşağıdaki talimatları aklınızda bulundurun:

1. Günde birden fazla poşet almayın.

2. Cinsel ilişkiden en az 15-30 dakika önce ilacınızı almalısınız.

3. Doktorunuzun önerdiği şekilde, yemekle birlikte veya yemeksiz alın.

Bir doz Kamagra'yı kaçırırsam ne olur?

Kamagra her gün alacağınız bir ilaç değil. Günde bir kereden fazla olmamak üzere, seksten önce gerektiği kadar doz alacaksınız. Fazla almamanız tavsiye edilir. Günde yalnızca bir doz almalısınız. Aşırı dozda alırsanız yan etkilerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, ambalajın üzerinde ve tüketicilere yönelik prospektüste belirtilen önerilen doza bağlı kalmak en iyisidir. Kamagra dozunu almayı unutursanız mümkün olan en kısa sürede almalısınız. Bir sonraki dozunuzu alma zamanınız gelmişse, kaçırdığınız dozu atlayın ve normal programınıza dönün. Dozunuzu ikiye katlamayın.

Kamagra alırken nelerden kaçınmalıyım?

Kamagra almayı planladığınız günlerde yağlı yiyeceklerden kaçının. Bu, Kamagra'nın etkilerini yavaşlatmasına neden olabilir. Kamagra almadan önceki gün hafif yemekler yemeye çalışın ve kırmızı et, kızarmış yiyecekler ve diğer yağlı bileşenler içeren ağır yemeklerden kaçının.

Kamagra'nın olası yan etkileri nelerdir?

İlaç kullanan ve erektil disfonksiyondan şikayetçi olan hastalar, ilaçlardan herhangi birinin soruna neden olup olmadığını öğrenmek için doktorlarına danışmalıdır. Kamagra'nın olası yan etkilerinden bazıları şunlardır:

1. Baş ağrısı

2. Yıkama

3. İshal

4. Vizyondaki Değişiklikler

5. Işığa Duyarlılık

6. Uzun Süreli ve Ağrılı Ereksiyon

7. Burun Tıkanıklığı

8. Baş dönmesi

9. Kan Basıncında Düşüş

10. Hazımsızlık

Kamagra'yı uzun süre kullanmanın riskleri var mı?

Teknik olarak Kamagra veya sildenafil her gün alınabilir ancak her zaman en iyi seçim değildir. Kamagra, kan damarlarınızı açarak penisinizdeki kan miktarını artırarak ereksiyonu kolaylaştırarak çalışır. Ancak Kamagra otomatik olarak çalışmaz; işe yaraması için cinsel uyarılmaya ihtiyacınız vardır. Cinsel uyarı penisinize kan akışını sağlar ve Kamagra oraya ulaştığında kanın akmasını sağlar. Kamagra'yı aldıktan sonra çalışmaya başlar ve çalışma süresi altı ila sekiz saattir. Bu etkililik, ilaçlarınızı cinsel yaşamınızla senkronize etmek için sizin tarafınızdan bazı planlamalar gerektirir ki bu her zaman mümkün veya uygun değildir ve bu pencereyi kaçırırsanız, 24 saat daha fazla Kamagra alamazsınız.

Kamagra'nın etki etmesi ne kadar sürer?

Bu ilaç genellikle alındıktan sonraki 30 dakika içinde erektil disfonksiyon için çalışmaya başlar. Etkisi genellikle 2-3 saat sonra azalsa da 4-6 saate kadar çalışmaya devam eder. Bu ilacın yalnızca doktorunuzun önerdiği markayı kullanın. Farklı markalar farklı şekilde çalışabilir.

Kamagra bağımlık yapar mı?

Sık sık olmasa da sertleşme sorununa bağımlı olmanız mümkün.

Kamagra gibi katyonlar. Bu ilaçların uzun süreli kullanımı ve aşırı kullanımı ciddi sağlık sonuçlarına yol açabilir. Her ilaçta olduğu gibi, kullanımı ve kötüye kullanılması da yan etkileri ve sağlık risklerini beraberinde getirir.

16 Mar 00:00

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar