WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır

Porcodile Glide kayganlaştırıcı jel şeftali, muz, vişne ve tutti furitti gibi lezzetli aramoları ile bu alanda tercih edilen ürünler arasında ilk sıralardadır. Farklı ve değişik aromolara sahip olması çilekli gibi klasikleşmiş tatlardan farklı alternatifler arayanlar için tercih nedeni olmaktadır. Porcodile Glide kayganlaştırıcı jel yağ içermeyen bir formüle sahiptir ve uzun süreli etki yaratır.

Genital bölge dışında tüm vücut için de uygun olan Porcodile Glide kayganlaştırıcı jel kaydırma özelliğinin dışında masaj etkisine de sahiptir. Oral seks esnasında lezzetli aromaları ile partnerinize keyif verir ve sıradan oral sekslerden daha eğlenceli bir deneyim yaşamanızı sağlar. Prezervatif kullanımı için de oldukça uygundur. Porcodile Glide kayganlaştırıcı jel genital kuruluğu anında yok ederek kolay bir cinsel birliktelik sağlar.

Kayganlaştırıcı Jel Kullanıcıları

Kayganlaştırıcı jel kategorisinden farklı bir renk ve değişik deneyimler arıyorsanız Porcodile Glide’in farklı ve lezzetli aromaları tam size göre. Hem lezzetli hem keyifli bir cinsel ilişki yaşayacağınızı düşünmek bile bu harika ürünü denemeniz için yeterli olacaktır. Kayganlaştırıcı jel sayesinde cinsel ilişkiden her zamankinden daha fazla zevk alacaksınız.

Meyve Aromalı Kayganlaştırıcı Jeller

Bayanlarda menopozdan önce veya sonra, emzirme hallerinde, bazı ilaç kullanımlarında, sıkıntı, stres, yorgunluk gibi olumsuz hallerde vajinal kuruluk oluşabilir. Porcodile Glide kayganlaştırıcı jel ile bu kuruluğu sağlıklı ve keyifli bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

30 Ağu 2021 02:39

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar