WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kayganlaştırıcı Krem

Multi-Gyn LiquiGel bakım yapan vajinal kayganlaştırıcı krem bayanların cinsel organlarında oluşan vajinal kuruluk probleminin giderilmesini sağlar. Vajinal kuruluk her bayanda dönem dönem görülebilen bir sorundur. Çiftler arasında cinsel ilişki sırasında

Multi-Gyn LiquiGel bakım yapan vajinal kayganlaştırıcı krem bayanların cinsel organlarında oluşan vajinal kuruluk probleminin giderilmesini sağlar. Vajinal kuruluk her bayanda dönem dönem görülebilen bir sorundur. Çiftler arasında cinsel ilişki sırasında büyük problemlere neden olur. Kuruluk nedeniyle canının acıyacağını düşünen bayan cinsellikten uzaklaşır. Kayganlaştırıcı krem penisin zorlamadan vajinaya rahatça girmesine yardımcı olur.

Kuru bir vajinayı cinsel ilişki için zorlarsanız hem tahriş etmiş olursunuz hem de partnerinizin canını yakmış olursunuz. Sorunsuz ve konforlu bir sek istiyorsanız bu gibi durumlar da kayganlaştırıcı krem kullanmalısınız. Bu kremler içeriklerinde bulunan vitaminler ve bitkisel özler sayesinde de vajinal bakımda yapmaktadır. Hiçbir yan etkisi olmayan Multi-Gyn LiquiGel kayganlaştırıcı krem kolay kullanılır ve hemen temizlenebilir.

Çeşitli Kayganlaştırıcı Kremler

İçeriğinde Liquigel %25'in üzerinde 2QR kompleksi mevcuttur. Diğer bileşenler bitki gliserini, doğal kıvam artırıcı Xanthan Gum ve doğal hücre sıvıları düzenleyici (osmoregülatör) Betain'dir. Multi-Gyn LiquiGel kayganlaştırıcı krem koruyucu madde, hormon, silikon, hayvansal menşeli içerik maddeleri, sert kimyasal maddeler veya parfüm içermez ve yutulsa bile tamamen zararsızdır.

Kayganlaştırıcı Krem Kullanıcıları

Ürün kullanımında her hangi bir kısıtlayıcı miktar oranı yoktur. İstediğiniz zaman istediğiniz ölçüde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Multi-Gyn LiquiGel kayganlaştırıcı krem leke bırakmaz ve yağsız bir dokuya sahiptir. Prezervatife %100 uyumludur ve koruyucu etkisini zedelemez. Hatta hamilelik ve emzirme dönemlerin de bile kullanılmasına izin verilmiş tamamen zararsız bir üründür.

30 Ağu 2021 02:23

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar