WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Maxman
Maxman

Maxman Kartal Ereksiyon Sağlayıcı Gıda Takviyesi

AE-145

Maxman Kartal Ereksiyon Sağlayıcı Gıda Takviyesi

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Maxman Kartal Ereksiyon Sağlayıcı Gıda Takviyesi

Erkeğin yaşadığı ereksiyon problemleri cinsel aktivitelerin kalitesini düşürmektedir. Cinselliğin kaliteli yaşanabilmesi adına Maxman Kartal Ereksiyon Sağlayıcı Gıda Takviyesi içeriği hazırlanmıştır. Erkeklerin daha istekli olmasını sağlayan ürün ile birlikte daha zevk dolu cinsel birliktelikler yaşayabileceksiniz.

İsteksizlik sorununu ortadan kaldırırken aynı zamanda daha uzun süre ereksiyon halinde kalmanızı sağlayacak olan penis sertleştirici Maxman Kartal Ereksiyon Sağlayıcı Gıda Takviyesi mükemmel bir içeriğe sahiptir. Şevk dolu ve en uç noktalarda zevklerin yaşanabilmesi adına oldukça etkili olan bir üründür.

Maxman Kartal Ereksiyon Sağlayıcı Gıda Takviyesi Etkisi

 
Cinsel aktivitelerin haz dolu paylaşımlar ile yaşanabilmesi adına erkeğin isteksizlik sorununu ortadan kaldıran Maxman Kartal Ereksiyon Sağlayıcı Gıda Takviyesi oldukça mükemmel bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda en ufak bir uyarılma sonrasında bile penisin hızlı bir şekilde sertleşmesinde etkilidir.
Bu da bayanın da maksimum zevkleri deneyimleyebilmesi adına son derece önemlidir. Hem bayan hem de erkek son derece yoğun hazları Maxman Kartal ürün içeriği ile birlikte yaşayabilir. Bu da cinselliğin daha sağlıklı ve kaliteli olmasını sağlayacaktır.

Maxman Kartal Ereksiyon Sağlayıcı Gıda Takviyesi Kullanım Şekli

 
Hassas bir uyarılma için Maxman Kartal Ereksiyon Sağlayıcı Gıda Takviyesi cinsel aktiviteden yaklaşık olarak 30 ila 45 dakika kadar önce su ile alınmalıdır. Ürün etkisini kullanımdan kısa bir süre sonra hemen hissetmeye başlayacaksınız.


Etken Maddesi; Tadalafil

Kutu İçeriği; 10 adet hap

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar