WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Neden Erken Boşalıyorum

Ergenliğin vermiş olduğu tazelik ve enerjiyle birden fazla boşaldıktan sonra bile peniste kolayca sertleşme sağlanabilmesi boşalmanın geciktirici sprey ile geciktirilmesinin önemsenmemesi ve amacın sadece en erken şekilde boşalıp rahatlamak olması haline

Neden erken boşalıyorum sorusunun cevabı belki de gençlik yıllarınızda yapmış olduğunuz hatalarda saklıdır. Ergenliğin vermiş olduğu tazelik ve enerjiyle birden fazla boşaldıktan sonra bile peniste kolayca sertleşme sağlanabilmesi boşalmanın geciktirici sprey ile geciktirilmesinin önemsenmemesi ve amacın sadece en erken şekilde boşalıp rahatlamak olması haline gelmiştir. Bu durum zaman içerisinde alışkanlık halini almış olabilir.

Partneriniz İle Gecelerinizi Daha Uzun Yaşayın

Bunlara ek olarak ailesi tarafından cinsel baskı görmüş, cinsel ilişki yaşamanın ayıp ve utanılacak bir şey olduğu düşüncesiyle büyütülmüş kişilerde de zevk almak yerine biran önce boşalıp işi bitirmek kaygısı olduğu için erken boşalma alışkanlığı görülebilir. Böyle durumlarda geciktirici hap veya spreylerden yardım alarak neden erken boşalıyorum sorusunu kafanızdan sile bilirsiniz.

NEDEN ERKEN BOŞALIYORUM BU DURUMU NASIL GİDEREBİLİRİM?

Erken Boşalma Derdine Son Verin

Düzenli cinsel hayata sahip olmayan kişiler uzun aralıklarla seks yaptıkları için aşırı duygu birikiminin patlaması ile de erken boşalma yaşayabilirler. Partnerlerinin sekse istekli olmaması ve cinselliği bir görev olarak benimsemesi de erkeği bilinçaltında biran önce boşalmaya iten nedenlerdendir. Neden erken boşalıyorum sorusuna cevap ararken dikkatimizi çeken diğer bir husus ise paralı seks yapan erkeklerde bu oranın daha fazla görülmesidir.

Bunun nedeni ise çok açıktır. Paralı seks yapan kişiler bunu bir zevk olarak değil iş olarak görür ve size belli bir süre tanırlar. Sizde bu süre içerisinde boşalmaya çalışarak zevk almış değil sadece rahatlamış olursunuz.

30 Ağu 2021 02:23

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar