WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Boyu Uzar mı?

Dana önce birçok defa bahsettiğimiz gibi penis boyu uzatmak, yardımcı takviyeler sayesinde operasyonsuz olarak yapılabilmektedir. Erkeklerin cinsel yaşamlarını fazlasıyla etkileyen bir faktör olan penis boyu, erkek tarafından cinsel ilişkilerde güç simges

Dana önce birçok defa bahsettiğimiz gibi penis boyu uzatmak, yardımcı takviyeler sayesinde operasyonsuz olarak yapılabilmektedir. Erkeklerin cinsel yaşamlarını fazlasıyla etkileyen bir faktör olan penis boyu, erkek tarafından cinsel ilişkilerde güç simgesi haline getirilmiştir. Bu nedenle penis boyu konusu zaman zaman erkekler tarafından fazlasıyla abartılmaktadır. Penis boyutunun küçüklüğü sadece erkeklerin kendi kuruntularınca uydurdukları bir durum değildir. Bazen partnerlerde penis boyunun yetersiz olduğunu erkeklerin yüzüne bir eksiklik olarak vurguladıkları için erkeklerde bu durum saplantı haline gelebilmektedir. Uzmanlarca geliştirilmiş penis büyütücü ürünler, erkeklerin istedikleri boyutta bir penis büyüklüğüne ulaşmalarında yardımcı olmaktadır.

Erkeklerin cinsel yaşamlarında önemsedikleri bir konu olan penis boyu konusu, standart ölçülere göre kısa olarak görüldüğünde ya da erkeğin yetersiz görüp penis boyunu uzatmak istediği zamanlarda penis büyütücü hap, krem gibi cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı doğru çözüm yolu olmaktadır.

Penis Boyu Ne kadar Uzar

Bakanlık onaylı olarak bitkisel içeriklerle geliştirilen bu penis büyütücü ürünler, 3 aylık bir süre kullanım sonrasında 4 ile 7 cm arasında büyüme, 1 cm ye kadar da kalınlaşma sağlayabilmektedir. 3 aylık süre içerisinde penis büyütücü ürünlerin doğru şekilde ve düzenli olarak kullanılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Tabi belirtilen rakamlar kullanıcılarda görülen etki rakamlarına göre ortalama olarak alınmış veriler oldukları için her kullanıcı da aynı derece büyüme ve kalınlaşma sağlanması beklenmemelidir. 

30 Ağu 2021 00:03

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar