WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Safex Delay Geciktiricili Prezervatif

Cinsel birlikteliklerin sorunsuz bir şekilde olabilmesi adına mutlaka korunma yöntemlerinin uygulanması gereklidir. Hamilelik düşünmeyen partnerler için mükemmel bir koruyuculuğa sahip olan prezervatif markaları arasında olan safex delay geciktiricili prezervatif tercihi son derece etkili olacaktır. Yoğun bir şekilde koruma özelliği bulunurken aynı zamanda erkeğin erken boşalma sorununa da çözüm olmaktadır.

Hastalıkların bulaşmaması adına da mutlaka etkili prezervatif markaları Safex Delay prezervatif tercih edilmelidir. Ürün Avrupa standartlarında olduğu için etkisi belirgindir ve cinsel birliktelikte bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bir üründür.

Safex Delay Geciktiricili Prezervatif

Cinselliğin keyfini güvenli bir şekilde çıkarmak istiyor iseniz safex delay geciktiricili prezervatif tercih etmelisiniz. Ürün hem hamilelik gibi durumlardan sizi korurken hem de aynı zamanda partnerinizin erken boşalmasını da engelleyecektir. Böylece hem cinselliğin zevkini yaşayacak hem de aynı zamanda bir sürpriz ile karşılaşmayacaksınız.

Dünyaca ünlü olan Safex Delay İngiliz Kitemark belgesine sahiptir. Bu da ürünün ne kadar kaliteli ve güvenilir olduğunun en önemli belgesidir.

Safex Delay Geciktiricili Prezervatif İçeriği

Sizi hem koruyup hem de aynı zamanda yoğun zevkler almanız adına geciktirici krem etkisine sahip olan safex delay geciktiricili prezervatif yüksel bir kalitede olan doğal lateks kauçuktan üretilmiştir. Rezervuar uçlu olduğu için etkili bir doğum kontrol yöntemi olacaktır. İçeriğinde yer alan ekstra kayganlaştırıcı ile birlikte keyifli anlar yaşamanıza neden olacaktır.

Konu: prezervatif boyutları, safex delay geciktiricili prezervatif 12li

Keywords: safex delay prezervarif nedir, safex delay geciktiricili prezervatif kullanım şekli,  safex delay satın al

30 Ağu 2021 02:46

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar