WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Stag 9000

Stag 9000 geciktirici sprey Avrupa’dan ithal edilen oldukça etkili ve kaliteli bir üründür.  Bitkisel içeriği sahip olan bu ürün ile cinsel ilişki esnasında erken boşalma gerginliği yaşamadan uzun süreli bir seks yapabilirsiniz. %100 orjnal olan stag 9000 45 yıldır tüm dünyada en iyi geciktirici sprey kategorisinde üst sıralarda yerini korumaktadır. Kadınların erkeklere kıyasla daha geç orgazm olduğunu düşünürsek bütün erkeklerin hayatında olması gereken ve düzenli kullanması gereken bir üründür diyebiliriz.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanımı diğer geciktirici ürünlere göre çok daha basit bir yapıya sahiptir. Ürünün sprey olması ve penisin üzerine sıkıldığı için direk temas etmesi etkinliğini arttıran bir özelliktir. Stag 9000 geciktirici spreyin sadece 5-6 kere sıkılması üstün özelliklerini göstermesi için yeterli olacaktır. Dilerseniz testislere de sıkarak ürünün etkilerini iki katına çıkartabilirsiniz. Diğer spreyler gibi yoğun derecede uyuşukluk hissi vererek cinsel ilişkiden zevk almanızı engellemez.

STAG 9000 GECİKTİRİCİ SPREY MUCİZESİ

Çoğu geciktirici sprey erken boşalmayı önlese de etkisini kısa sürede yok eder. Stag 9000 ile gece boyunca ve defalarca ilişkiye girmenize rağmen geciktirici etkisi kendini muhafaza eder. Üstelik penisinizin sertlik derecesini de ideal seviyede tutmanıza yardımcı olur.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürünler Kullanın

Stag 9000 geciktirici spreyi cinsel ilişki yaşamadan 15 dk önce penisinize uygulamanız yeterli olacaktır. Böylece partnerinizle daha uzun bir ön sevişme yaşayabilirsiniz. Bayanların kusursuz orgazm olabilmesi için ön sevişmenin uzunluğu oldukça önemli bir etkendir.

30 Ağu 2021 02:41

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar