WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Strike Çilekli Kayganlaştırıcı Jel Bitkisel

Cinsel anlamda farklı hazlar deneyimleyebilmek adına Strike çilekli kayganlaştırıcı jel içeriği özel olarak hazırlanmıştır. Partnerler için aktivite sırasında yoğun hazların deneyimlenmesi son derece önemlidir. Sağlıklı bir cinsel yaşantı da hem bayan hem

Cinsel anlamda farklı hazlar deneyimleyebilmek adına Strike çilekli kayganlaştırıcı jel içeriği özel olarak hazırlanmıştır. Partnerler için aktivite sırasında yoğun hazların deneyimlenmesi son derece önemlidir. Sağlıklı bir cinsel yaşantı da hem bayan hem de erkek yoğun bir şekilde haz alacaktır.

Ancak bayanların zaman zaman yaşadıkları vajinal kuruluk sorunu cinsel aktivitenin yoğun bir şekilde yaşanmasını önlemektedir. Hem bayan acı çekecek hem de erkek yeteri kadar zevk almayacaktır. Bu noktada kayganlaştırıcı jel tercih edebilmek son derece önemlidir.

Strike Çilekli Kayganlaştırıcı Jel Etkisi

Vajinal kuruluk problemi ile birlikte cinsellik kâbusa dönüşebilir. İnsanlar bu şekilde yoğun hazlara ulaşamadıkları için ve çoğu zaman acı hissi oluştuğu için cinsellikten keyif alamazlar. O nedenle de bu sorunları önlemek adına Strike çilekli kayganlaştırıcı jel içeriği hazırlanmıştır. Böylece daha yoğun hazlar hissedebilirsiniz.

Cinselliğin daha kaliteli yaşanabilmesi adına çiftlerin tatmin olmaları son derece önemlidir. Bu nedenle farklılıklar yaşamak da daha keyifli olacaktır. Çilek aromalı kayganlaştırıcı jel ile birlikte ise son derece keyifli paylaşımlar yaşayabilirsiniz.

Strike Çilekli Kayganlaştırıcı Jel Kullanım Şekli

Vajinal sıvıların yeterli olmadığı durumlarda tercih edilen Strike çilekli kayganlaştırıcı jel bir miktar avuç içine dökülerek kullanılmak istenilen bölgeye uygulanmalıdır. Su bazlı olduğu için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Elbiselerde leke yapmaz. Oral için uygundur.

Konu: kayganlaştırıcı jel-Strike çilekli kayganlaştırıcı jel 150 ml

Keywords: Strike çilekli kayganlaştırıcı jel, çilek aromalı kayganlaştırıcı jel, kayganlaştırıcı jel

30 Ağu 2021 02:20

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar