WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
JoyGlide
JoyGlide

Su bazlı kayganlaştırıcı jel tavsiye

AE-306

Su bazlı kayganlaştırıcı jel tavsiye

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Su bazlı kayganlaştırıcı jel tavsiye

JoyGlide Kayganlaştırıcı Jel 60ML.
 
JoyGlide su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımında sorunsuz ve yine uzun süre kaydırma özelliğine sahip, % 100 prezervatif uyumlu, yağsız, lastik aksam ve masaj donanımı ile kullanılabilir, tatsız ve kokusuz bu üründür.

Su bazlı kayganlaştırıcı jel tavsiye edilen eczane ürünü

 
            Birçok farklı çift cinsel yaşamlarının daha da kolay ve bunun yanında bir de daha zevkli bir hale gelebilmesi adına birçok farklı yöntem denerler. Bunlardan biri de şüphesiz tam bir birleşme anında keyfin kaçmasını önlemek adına çiftler tarafından kullanılan kayganlaştırıcı ürünlerdir. Bunun nedeni ise penisin vajina içinde sürtünme yolu ile ortaya çıkardığı bir takım durumlar bazen bazı kadınlarda bir takım acı ya da ağrıya neden olur.
 
            Tüm bunları önlemek için de tek yapılması gereken kaliteli bir ürün kullanmaktır. Bunun için de söylenebilecek en doğru seçenek Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel tavsiye ürünüdür. Özellikle de bu son derece kaliteli ürünün doğal yapısı nedeniyle birçok farklı çift bu ürünü kullanmakta ve özel gecelerinin mahvolmasına engel olmaktadır.
 
            Bunun için de tek yapılması gereken bu son derece sağlıklı ve işe yarayan ürüne biran önce sahip olup kullanmaktır. Böylece hem kadının cinsel bir ilişki sırasında her hangi bir ağrı ya da acı çekmesine engel olunurken bir diğer yandan da her iki tarafın da keyif alması sağlanır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar