WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Zevkin Doruklarına Çıkın!

Cinsel partnerler arasında dönemsel yaşanan uyumsuzlukların başında vajinal kuruluk neticesinde acı ve ağrılı birleşme olduğu ya da zevk alamama durumlarına sıkça rastlanmaktadır. İşte tam bu noktada kadınların imdadına yetişen bir ürün; kayganlaştırıcı j

Cinsel partnerler arasında dönemsel yaşanan uyumsuzlukların başında vajinal kuruluk neticesinde acı ve ağrılı birleşme olduğu ya da zevk alamama durumlarına sıkça rastlanmaktadır. İşte tam bu noktada kadınların imdadına yetişen bir ürün; kayganlaştırıcı jel oluyor. Peki, kayganlaştırıcı acıyı azaltır mı? Evet. Yapılan klinik araştırma ve partner görüşlerine başvurulduğunda kullanıcı memnuniyetleri görülmekte. Birleşme esnasında vajinal temas öncesi, sertleşen penise sürülerek cinsel birleşme sağlandığında acı ve ağrı yerine nemlenen vajina sayesinde karşılıklı zevkin doruklarında olacaksınız.

Sade, renksiz ve kokusuz formda seçenekleri olduğu gibi pembe, kırmızı renklerde ve çilek, böğürtlen gibi afrodizyak etkili farklı koku çeşitleriyle sexuel hayatınızın eğlenceli olması açısından farklı seçeneklerini de deneyebilirsiniz. Klasik sexuel aktiviteler haricinden çeşitli fantezileriniz içinde kullanabileceğiniz kayganlaştırıcı jeller artık aklınızda ki ‘’kayganlaştırıcı acıyı azaltır mı? ’’ sorularını silerek yerini zevke bırakacak! Cinsel hayatınızı renklendirip kaygılarınızdan kurtularak rahat ve konforlu bu ürünlerin kullanımı sizi mutlu ediyor olacak. Üstelik su bazlı ve anti-alerjik yapıları ile güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

30 Ağu 2021 00:13

Diğer Yazılar

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar