WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

2 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Bayan azdırıcı kahve zaman zaman kadınların ihtiyaç duyduğu çoğu zaman ise erkeklerin almak zorunda kaldığı cinsel ürünlerden biridir. Çünkü kadınlar yapıları gereği cinsel isteği erkekler kadar önemsemezler. Hatta kimileri için hiç olmasa bile olur. Yani durum o derece kötüdür. Üstelik bu durumda olan kadınların partnerlerini düşündüğünüzde durumun ne seviyelerde olduğunu tahmin edebilirsiniz. Kimi zaman kadınlar sürekli bu durumda olmaktan çekindikleri ve eşlerini mutlu etmek istedikleri için bu ürünleri kullanmayı deneyebilirler. Bu ürünleri kullandıklarını da partnerlerine belli etmemeye çalışırlar. Ayrıca doğal olarak cinsel istek duydukları belirtmeye çalışıp partnerlerini bu şekilde de mutlu etmeyi amaçlayabilirler.

Erkekler ise partnerlerinin isteksiz oluşlarından oldukça sıkılabilir ve bunu kendilerine dert edebilir. Doğaları gereği meni boşaltma ihtiyacı hisseden erkekler bunu yapmadıkları zaman ise kendilerini strese sokabilirler. Yaşanan bu stres hormonlara da oldukça zarar vermektedir. Bu neden ile düzenli bir cinsel yaşantı isterler. Bunun pek mümkün olmadığı zamanlar da ise azdırıcı kahve kullanırlar. Dozunda kullanılan ürünler ise iki tarafı da yeteri kadar idare edecektir. İlişkinin daha uzun sürmesi için dozu yükseltmek yan etkilere yol açabilir.

Bayan Azdırıcı Kahve Günde Kaç Defa Kullanılmalıdır?


Her bayan azdırıcı kahve için ayrı bir kullanım ölçütü vardır. Bu ölçütler alınan ürünlerin kutusunda da yer almaktadır. O nedenle hepsinin aynı kullanım ölçüsü olmamaktadır. Ama genellikle azdırıcı ürünler ilişki öncesi kullanılmalıdır. Yoksa günde birkaç defa kullanılması bazı etkilere neden olabilir. Kişi yaşadığı istek sonrası kendini ilişkiye vermelidir. Aksi halde azdırıcı kahvenin etkisi karşılık bulamayacak ve kişide ters etkiler göstermeye başlayacaktır. Bu nedenle ürünleri kullanmadan önce kutusunda yer alan her bir ayrıntıyı dikkatle okumanız gerekmektedir.

Hilti Cinsel İstek Arttırıcı Kahve
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Hilti Hilti Cinsel İstek Arttırıcı Kahve

Hilti Cinsel İstek Arttırıcı Kahve

150,00
MaxMan Afrodizyak Kahve Kadın
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Maxman MaxMan Afrodizyak Kahve Kadın

MaxMan Afrodizyak Kahve Kadın

150,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

150 150

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar