WhatsApp Destek

900 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

46 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Zorlu hayat koşullarında doyum verici bir cinsellik yaşayabilmek, mevcut stresi azaltan çok önemli bir faktördür. Her iki taraf için de doyum verici bir cinselliği yaşanabilmesi de ancak penisin erekte halini koruması ile mümkündür. Penisin sertleşmesi ve bu sertliğin ideal bir süre devam etmesi gerekir. Ereksiyon halindeki penis ile uyarılmış ve yeterli ıslaklığa ulaşmış vajinanın birleşimi, doyum verici bir cinsellik için ön koşuldur. Ne yazık ki erken boşalma sorunu söz konusu olduğunda iki tenin tutkuyla birbirine değmesi çok uzun sürmez. Kadın uyarılmış ve yükseğe ulaşmış bir durumdayken, erkeğin erken gelmesi ve ilişkinin devam edememesi tadı kaçırabilir. Oysaki cinsellikte çıkılan zirve ne kadar yüksekse, görülecek manzara o kadar güzel ve alınacak lezzet o kadar kıvamlı olur. Bu sebeple geciktirici sprey seçenekleri sunulmuştur. 

Ayrıcalıklarıyla Geciktirici Sprey Seçkileri

Seks yapmak sadece iki farklı tenin birbirine dokunduğu bir aktivite değildir. İçinde bambaşka dinamikleri barındıran, eşsiz ve biricik bir süreçtir. Anatomik yapı itibarıyla kadınlar erkeklere göre daha geç uyarılabilir. Başka bir deyişle kadınların ilişkiye tamamen hazır olabilmesi için biraz daha temas ve zaman gerekir. Erkekler ise kadınlara göre daha çabuk motive olabilecek bir yapıya sahiptir. Bu kadının cinselliği istemediği ya da erkeğin kadından daha istekli olduğu anlamına gelmez. Kadın ve erkek arasındaki bu fiziki farklar yaratılış ile birlikte gelir. Bu farklar arasında denge sağlanırsa nefes kesici ilişkilere imza atılabilir. Erken boşalmaya çözüm geciktiriciler bu hassas denge için sunulmuştur. 

Geciktirici kullanımı ile bu ince dengeyi kolayca sağlayabilir ve sevişme saatlerinizi aşk seansına dönüştürebilirsiniz. İlk etapta seksin ortak noktada buluşmayı gerektiren, iki tarafın da haz aldığı bir deneyim olduğunu bilmelisiniz. Erken boşalmayı önleyici spreyler sayesinde bu haz deneyimini eşiniz ile birlikte eşit olarak paylaşabilirsiniz. Sprey kullanımından sonra direkt olarak alınan zevki düşünmek yanıltıcı olabilir. Çünkü geciktirici spreyler, cinsel ilişkideki duygular ışığında paralel şekilde etkisini sürdürür. Partneriniz ve kendiniz için aceleye yer vermeden, her bir adımı dolu dolu yaşamalı, geciktirici takviyelerin etkisini doya doya hissetmelisiniz. Ne kadar zirveye çıkacağınıza karar verecek tek kişi sizsiniz.

Geciktirici Sprey ile Zamanın Kontrolünü Elinize Alın

Cinsellik, bütünken yaşanması gereken ve her adımında sıcaklık taşıyan samimi bir aktivitedir. Ufak ve yumuşak dokunuşlarla başlattığınız sevişmenin, geciktirici kullanımı ile etkisini maksimuma çıkarabilirsiniz. Ön sevişmenin atlandığı bir cinsel ilişki, kadın nezdinde tatmini düşük bir deneyim anlamına gelir. Bu sebeple sprey kullanımından sonra, dokunmanın parmak uçlarında yarattığı tesirin etkisine kendinizi bırakmalısınız. Daha uzun süren bir performans için sprey kullanımının ardından ilişkiye hazırlanmak çok önemlidir. Temas konusu özellikle kadınlar için çok önemlidir. Geciken sevişmelere bir de kadın partnerin orgazmı eklendiğinde tadından yenmeyecek bir deneyim mümkün hale gelir. 

Erkek için önemli olan şey ise erken boşalma yaşanmadan ilişkinin tatmin seviyesinde tamamlanmasıdır. Kadın ve erkek için orta noktayı bulabilmek ve haz dolu bir birliktelik yaşayabilmek için geciktirici sprey eczane seçkileri ideal bir tercihtir. İkisinin ortasını rahatça bulabilmenin en kolay ve etkili yolu geciktirici spreydir. Spreyleri kullanırken, ürünlerin başarılı etkisini doyasıya hissedebilmek için bolca temasa vakit ayırmak gerekir. Tüm şartlar ayarlandığında geciktirici spreyler hazzın zirvesinde dans etmek için gereken hazırlıkları tamamlar. Bir ilişkide erkeğin iktidarını daha güçlü şekilde koruyabilmesi ve daha uzun süre aktif kalabilmesi ile birlikte her iki tarafın da aldığı doyum katlanır. Bu bakımdan geciktirici sprey ürünler, hikâyenin sonunun güzel bitmesini sağlayan çok etkili takviyelerdir. 

Sevişme Süresini Uzatan Geciktirici Sprey Çeşitleri

Cinsellikte bilhassa kadının orgazm noktasına ulaşabilmesi daha güçtür. Bir kadının cinsel anlamda bütünüyle tatmin olabilmesi için bolca temasa ve uyarılmaya ihtiyacı vardır. Geciken bir ilişkinin her iki tarafa da zevk verdiği aşikârdır. Ancak uzun süren bir ilişki kadın için oldukça kazanımlı ve ayrı değerlendirilmesi gereken bir konudur. Kadının haz döngüsüne girdiğini gören erkeğin tatmin seviyesi de doğal olarak yükselecektir. Bu haz kaydırağı içinde bulunmak ve ereksiyonunuzu güvende tutabilmek için geciktirici sprey satın al işlemi gerçekleştirmelisiniz. Geciktirici sprey kullanımı ile birlikte her iki tarafın da zevk dolu bir kazanım ile ilişkiden ayrıldığı bir hayata adım atabilirsiniz. 

Özellikle yılları devirmiş evliliklerde aradaki bağı zayıflatan en önemli faktörlerden biridir rutin. Her gün aynı saatlerde yatağa giren ve cinselliği benzer saatlerde yalnızca olması için gerçekleştiren çiftler arasında rutin daha güçlü bir hal alabilir. Evlilik ve cinsel hayatın arasındaki bağın en büyük düşmanı da yine rutin hayattır. Bu sorunların içerisine erken boşalma gibi cinsel işlev sorunları eklenirse bu rutin durum çiftler arasında iyice büyümeye başlar. Siz monotonluğun esiri olmayın ve cinsel destek ürünleri kullanarak tüm bunların üstesinden kolayca gelin. Geciktirici sprey tavsiye forumlarında adı en çok geçen cinsel sağlık ürünlerindendir. Bu ürünler genel anlamda biyolojik uyuşturucular ile desteklenerek penis üzerindeki hissiyatı azaltır. Sonuç olarak cinsel hazzın beyne iletilmesini, erken gelmeyi önleyecek kadar bir sürede önlemeye yarar. 

 

Eczanelerde Satılan Geciktirici Spreyler Nelerdir

 

Super Viagra 150000 Geciktirici Sprey

Stud 5000 Geciktirici Sprey

Procomil Geciktirici Sprey 45cc

Stag 9000 Geciktirici Sprey

Viga 100000 Geciktirici Sprey

Delay 48000 E-Vitaminli Geciktirici Sprey

Eros Geciktirici Sprey

Viga 60000 Geciktirici Sprey

Super Dooz Dragon 34000 Geciktici Sprey

Viga 84000 Geciktirici Sprey

ERObyHOT Long Time Delay Spray

Viaxi Long Time Spray For Men

 

Yaşadığınız Hazzı Zamansız Kılın

Yaşam rutini içinde yatak odasının havasını değiştirmek ve yeni fantezili maceralara kapı açmak etkili olabilir. Küresel anlamda bu ihtiyacı karşılamak üzere birçok cinsel sağlık ürünü sunulmuştur. Eczanelerde satılan geciktirici spreyler, erkek vücudu dinamikleri göz önüne alınarak formüle edilen ve birtakım testler ile başarısı kanıtlanan ürünlerdir. İlk dönemlerde geciktirici spreyler içinde bol miktarda E vitamini kullanılmıştır. Lokal anestezi maddesi ve E vitaminine ek ‘lidokoin’ eklemesi yapılmıştır. Tüm bu maddelerin etkisinden faydalanılarak yapılan geciktirici spreyler, erken boşalma probleminin fişini çekerken aynı zamanda bitkisel bir içerik sunar. 

Geciktirici sprey etki süresi bakımından kullanıcının gönlünü fetheden bir seçkidir. Yoğun ve uzun geciktirme etkisine sahip spreylerin kullanımı da oldukça pratiktir.


Geciktirici Spreylerin Doğru Kullanımında Ortaya Çıkan Etkiler
 

 • Planlanan cinsel birleşmeden 15 dakika önce penis yüzeyinin üzerine püskürtülerek kullanılır.
 • Ürünün bilhassa penis üzerine kullanılmasının sebebi, penis başındaki hissi azaltmanın hedeflenmesidir. 
 • Bu şekilde erken boşalma rahatça önlenebilir ve uzayan ilişki etkisiyle her iki taraf da tatmin olabilir. 
 • Geciktirici spreylerin 3-5 defa sıkılması yeterli olacaktır. Bu miktardan fazla uygulandığında ilişki süresini daha da uzatmaz. Ambalaj üzerinde ifade edilen miktar yeterli olur. Ardından kendinizi ilişkiye verebilir ve gevşeyebilirsiniz. 

Erken Boşalmaya Çözüm: Geciktirici Sprey Fiyatları

Doğru zamanda ve yeterli miktarda geciktirici sprey kullandıktan sonra erken boşalma kaygısından uzunca bir süre kurtulabilirsiniz. Geciktirici sprey sipariş vermeye karar verdiyseniz, bu cinsel hayatınız için verdiğiniz en doğru karar olabilir. Kaybettiğiniz ereksiyonu geri kazanabilir ve adeta kum saatini durdurmanın formülünü bulabilirsiniz.

Geciktirici spreyler, erken boşalıyorum neden diyen kullanıcılara bunun gibi soruları unutturacak nitelikte ürünlerdir.  Sağlıklı ve düzenli cinsel ilişkilerin önemi yadsınamaz. Bunun oluşunu engelleyen birtakım durumlar çözüm ve önlem bekler. Çözüm bulmadıkça daha çok büyür ve eşinizle aranızı açabilir. Geciktirici sprey satan eczaneler arasından başarısını kanıtlamış satış noktamızı tercih edebilir ve tek tıkla cinselliğinizin kahramanı olacak ürünü sepete ekleyebilirsiniz!

Soluksuz Geçecek Harika Gecelere Geciktirici Spreyler İle Renk Katın..

Geciktirici sprey ilişki öncesi kullanıldığı takdirde çiftlere harika ve soluksuz bir ilişki sunacaktır. Ama zaman zaman kullanılmaması gereken durumlarda olabilir. Bu durumlar erkek bireylerin yaşadığı sorunlar dışında rahatça kullanılabilir. Bu sorunlar daha önce yaşanmış prostat rahatsızlığı gibi durumlardır. Bu durumla daha önce karşılaşan ve ameliyat olan birey bu ürünü kullanmamalıdır. Çünkü ürün etkisi uzun sürerse idrar boşaltımı sırasında oldukça sancı çekebilir. Bu durumda yaşanılan zevk sonrası büyük bir acıya dönüşebilir.

Bu rahatsızlık dışında bu ürünleri kullanmanızda bir engel yoktur. Bu ürünleri dilediğiniz gibi ve dilediğiniz zaman kullanmanız mümkündür. Kullandığınız takdirde ilişkiye ne zaman başlayıp ne zaman sonlandırdığınızı anlamayacaksınız. geciktirici sprey İlişki sırasında hissetmeyeceğiniz erken boşalma nedeniyle ilişkileriniz çok daha zevkli ve çok daha uzun sürecektir.

Peki bu ürünleri kullanmak için ek olarak yapılaması gereken bir şeyler var mıdır? Bu ürünleri kullanmak için kesinlikle yapmanız gereken herhangi bir ek eylem yok. Ürünleri alıp kullanma kılavuzuna uyarak kullanmanız gerekmektedir. Sonrasında sizlere yaşatacağı zevk sayesinde defalarca kullanacaksınız.

Geciktirici Sprey Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Geciktirici spreylerin fiyatları türden türe değişiklik gösterebilmektedir. Bu tür değişiklikleri ile birlikte fiyatlarda da değişiklikler olabilmektedir. Fiyatların ucuz olması ürünün işe yaramaz olduğu anlamına gelmemektedir. Sadece ürünün satılan miktarı ve etki süresi ile ilişkilidir. Bu nedenle pahalı olan ürünlerin daha kaliteli olduğu anlamı da doğmaz. Ayrıca eğer kadınlar partnerleri için bu ürünleri alıyorsa ve partnerlerine bu durumdan haber vermeyeceklerse sprey tercih etmemelidir. Çünkü spreyi partnerlerine belli etmeden kullanmaları mümkün değildir. Sprey aldığınız takdirde kullanmaya kalkarsanız ve partneriniz bu durumdan rahatsız olursa kısa süren cinsel ilişkiniz hiç yaşanmayabilir.

Geç Boşaltan Super Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Dooz 34000 Geç Boşaltan Super Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey

Geç Boşaltan Super Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey

325,00
Geç Boşalmak İçin Procomil Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Procomil Sprey Geç Boşalmak İçin Procomil Geciktirici Sprey

Geç Boşalmak İçin Procomil Geciktirici Sprey

308,75
325,00
%5
Delay 48000 sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 Delay 48000 sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Delay 48000 sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

299,00
Stag Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag Geciktirici Sprey

Stag Geciktirici Sprey

299,00
Viagra geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Viagra Viagra geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Viagra geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

299,00
En Kaliteli Geciktirici Sprey Delay 48000
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay 48000 En Kaliteli Geciktirici Sprey Delay 48000

En Kaliteli Geciktirici Sprey Delay 48000

299,00
Stag 9000 delay sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag 9000 delay sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Stag 9000 delay sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

299,00
Geciktirici Fiyatları Eczane Viga 50000 Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Sprey Geciktirici Fiyatları Eczane Viga 50000 Sprey

Geciktirici Fiyatları Eczane Viga 50000 Sprey

299,00
Geciktirici İlaç Super Viga 10000 Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 100000 Geciktirici İlaç Super Viga 10000 Sprey

Geciktirici İlaç Super Viga 10000 Sprey

399,00
Eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Sprey Eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver

Eros geciktirici sprey fiyat kullanımı sipariş ver

299,00
En İyi Geciktirici Sprey Markası Delay 28000
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Power Delay 28000 En İyi Geciktirici Sprey Markası Delay 28000

En İyi Geciktirici Sprey Markası Delay 28000

299,00
Viga 50000 geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 50000 Sprey Viga 50000 geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Viga 50000 geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

299,00
Super dooz 44000 dragon delay spray satış fiyatı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dragon Sprey Super dooz 44000 dragon delay spray satış fiyatı

Super dooz 44000 dragon delay spray satış fiyatı

299,00
Cinsel İlişkiyi Uzatma Yolları Viga 60000 Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 60000 Sprey Cinsel İlişkiyi Uzatma Yolları Viga 60000 Sprey

Cinsel İlişkiyi Uzatma Yolları Viga 60000 Sprey

299,00
Proloonging Delay Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
659,00
Wolf Long Time Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
One Wolf Wolf Long Time Geciktirici Sprey

Wolf Long Time Geciktirici Sprey

299,00
Super Dragon 6000 Delay Spray
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dragon Sprey Super Dragon 6000 Delay Spray

Super Dragon 6000 Delay Spray

299,00
Viga 60000 geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 60000 Sprey Viga 60000 geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

Viga 60000 geciktirici sprey en ucuz sipariş fiyatı eczaneden satın al

299,00
Cinsel Geciktirici İlaç Remans 14000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Remans Dooz 14000 Cinsel Geciktirici İlaç Remans 14000 Geciktirici Sprey

Cinsel Geciktirici İlaç Remans 14000 Geciktirici Sprey

299,00
Geciktirici Sprey Eczane Super Dooz 44000
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dragon Sprey Geciktirici Sprey Eczane Super Dooz 44000

Geciktirici Sprey Eczane Super Dooz 44000

399,00
Geciktirici İlaçlar Super Viagra Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Super Viagra Geciktirici İlaçlar Super Viagra Sprey

Geciktirici İlaçlar Super Viagra Sprey

399,00
Seal Long Time Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Delay Seal Long Time Geciktirici Sprey

Seal Long Time Geciktirici Sprey

299,00
Arex Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Arex Arex Geciktirici Sprey

Arex Geciktirici Sprey

325,00
Viga 150000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga 150000 Viga 150000 Geciktirici Sprey

Viga 150000 Geciktirici Sprey

299,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 825

Diğer

  © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar